Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rawie Mazowieckiej

VIII Nowomiejski Pieszy Rajd Integracyjny

25 maja wzięliśmy udział w 8 edycji Integracyjnego Rajdu Pieszego organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Mieście nad Pilicą. Długość tegorocznej trasy wynosiła 10 km, prowadząc uczestników od Małych Łęgonic do Domaniewic. Ciekawe urozmaicenie wycieczki stanowiła przeprawa promem przez rzekę. Wędrówka dostarczyła wszystkim dużej dawki pozytywnej energii, a na mecie czekała pyszna grochówka, kiełbasa z grilla i słodkości. Ponadto drużyny otrzymały za udział pamiątkowe dyplomy oraz statuetki wykonane przez uczniów z warsztatów stolarskich należących do szkoły z Nowego Miasta.